WHATSAPP SİPARİŞ HATTI +90 533 034 33 32

TESLİMAT

TESLİMATKOŞULLARI

KASABIM KAPIMDA

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Tüm ürünlerimize websitemiz üzerinden online sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi online kredi kartı, havale yada kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz. Covid19 önlemlerimizce hepimizin sağlığı için kapıda nakit ödeme seçeneğine bir süreliğine ara verdik.

Siparişlerinizin Teslimatını Nasıl Yapıyoruz?

Üretimin yanısıra, hazırladığımız tüm ürünleri sağlığa en uygun ve en hijyenik şekilde sizlere ulaştırmaktan da sorumluyuz. Özenle hazırladığımız siparişlerinizi et ile teması onaylı MAP ambalajlarında paketliyoruz dağıtımını belirlediğiniz adresinize teslimatını yapıyoruz. Her aşaması kendi kontrolümüzde olan operasyonumuzla, doğal etlerimizi ve katkı maddeleri ve koruyucu kimyasallar içermeyen doğal içerikli ürünlerimizi en sağlıklı ve güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

SIKÇA SORULANSORULAR

Siparişlerinizden memnun kalınmaması durumunda koşulsuz iade edebilirsiniz. +90 533 034 33 32 numaralı sipariş destek hattımızdan sipariş numaranızla birlikte iade talebinizi oluşturabilirsiniz.
Ürün siparişlerinizi online web sitemizin yanı sıra whatsapp sipariş hattımızdan (+90 533 034 33 32) ve 0 264 339 10 63 nolu hattımız üzerinden de sipariş verebilirsiniz.
Siparişiniz sonrasında aracımızın konumunu whatsapp üzerinden sizlerle paylaşıyoruz. Whatsapp üzerinden araç konumunu takip edip siparişiniz teslimat adımlarını görebilirsiniz.
Siparişlerinizi, web sitemiz üzerinden online kredi kartı, kapıda nakit ve kapıda kredi kartı seçeneklerini seçerek ödeme yapabilirsiniz.
Restoranımızda ki tüm ürünlerimzde çiğ olarak sipariş verebilirsiniz.